🌍 About

(slovensky dole ↓)

Hi 🙂
welcome to website travelers.sk, which is for all travelers, adventurers and also for all people who want to know more about this planet.

My name is František Kekely. Many friends call me „Fefe. I am a professional travel guide and a travel blogger especially in Africa, the Middle East and also in Europe. I decided to share (not just) my travel experiences & knowledge here. I want to give you a few interesting facts, informations and also travel tips and advice that, for example, you can use during your travel. 🙂

If you have also some interesting experiences or reports from your trips, you can contact me: frantisekkekely@gmail.com or the Facebook page.

———————————————————————————————————————————————————-

Zdravím 🙂
vitajte na stránke travelers.sk, venovanej všetkým cestovateľom, dobrodruhom a taktiež všetkým, ktorí chcú vedieť viac o tejto úžasnej planéte.

Moje meno je František Kekely. Mnoho priateľov ma volá „Fefe.“ Pracujem ako profesionálny sprievodca a bloger predovšetkým v Afrike, na Blízkom východe i po Európe. Rozhodol som sa tu podeliť o (nie len) svoje zážitky & vedomosti. Posunúť ďalej pár zaujímavostí, informácií, ale i tipov a rád, ktoré sa vám môžu zísť napríklad na vašich cestách. 🙂

Ak aj vy máte nejaké zaujímavé zážitky alebo poznámky z vašich ciest, môžete ma kontaktovať: frantisekkekely@gmail.com alebo facebooková stránka.

 + pár slov o mne v médiách:

KLIKNITE TU

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *