🌍 About

(slovensky dole ↓)

Hi 🙂
welcome to website travelers.sk, which is for all travelers, adventurers and also for all people who want to know more about amazing places, things, interesting people and animals of this planet.

My name is František Kekely. Many friends call me „Fefe. I am a professional travel guide and a travel blogger especially in the Middle East, Africa and also in Europe. I decided to share my travel experiences & knowledge here. I want to show you a few interesting facts, informations and also travel tips and advice that, for example, you can use during your travel. 🙂

If you have some interesting experiences or reports from your trips too, you can contact me: frantisekkekely@gmail.com or the Facebook page.

———————————————————————————————————————————————————-

Zdravím 🙂
vitajte na stránke travelers.sk, venovanej všetkým cestovateľom, dobrodruhom a taktiež všetkým, ktorí chcú vedieť viac o úžasných miestach, veciach, zaujímavých ľuďoch či zvieratách tejto planéty.

Moje meno je František Kekely. Mnoho priateľov ma volá „Fefe.“ Pracujem ako profesionálny sprievodca a „travel bloger“ predovšetkým na Blízkom východe, v Afrike i po Európe. Rozhodol som sa tu podeliť o svoje zážitky & vedomosti. Posunúť ďalej pár zaujímavostí, informácií, ale i tipov a rád, ktoré sa vám môžu zísť napríklad na vašich cestách. 🙂

Ak aj vy máte nejaké zaujímavé zážitky alebo poznámky z vašich ciest, môžete ma kontaktovať: frantisekkekely@gmail.com alebo facebooková stránka.

 + pár slov o mne v médiách:

KLIKNITE TU

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *