3 názory na “📩 Contact”

 1. Dobrý deň, 

  moje meno je Alžbeta Jánošíková a som redaktorka online magazínu Ženuškáreň.sk. Našim cieľom je inšpirovať ženy k zdravému životnému štýlu a spokojnému životu. Robíme to prostredníctvom článkov, ktoré sú obohatené o názory odborníkov a špecialistov alebo ľudí, ktorí sa vo svojom obore vyznajú.

  Rada by som Vás oslovila na krátky rozhovor, ktorý by sa venoval cestovaniu. Momentálne v redakcií pripravujeme článok, ktorý sa bude zameriavať na ekonomicky výhodné cestovanie na Slovensku (po korone) – napr. kde ísť na stanovačku s priateľmi, kde na chatu do hôr, kde na turistiku.. Oslovujem najinšpiratívnejších travel blogerov, ktorí by nám poskytli svoje tipy na výlety po Slovensku. Veľmi ma zaujala Vaša tvorba nielen na Instagrame, zdieľate skvelé tipy a robíte kvalitný obsah.

  Ak by ste sa chceli s nami podeliť o Vaše názory, prosím, odpovedzte na tieto dve otázky:

  1) Vďaka korona kríze sme ostali doma a začali sme objavovať čaro slovenskej prírody. Hotelové rezorty a šnorchlovanie vymieňame za turistiku v horách a ubytovanie v kempoch. Aké sú Vaše tipy na ekonomicky výhodné cestovanie na Slovensku?

  2) Ako vyzerajú Vaše plány na leto? Na aké miesta na Slovensku by ste sa išli radi pozrieť a ešte si ich nevideli? Čo máte vo Vašom „hľadáčiku“?

  Prosím, pošlite mi aj fotografiu, ktorú by ste chceli v článku zverejniť. Po obdržaní Vašich odpovedí, posielame článok na autorizáciu. V prípade potreby niečo zmeníte alebo doplníte. Záleží nám na tom, aby ste s výsledkom boli spokojný 🙂 .

  Ďakujem za Váš čas pri čítaní mojej správy. Budem sa tešiť na Vaše odpoveď.

  Želám Vám krásny deň.

  S pozdravom,  

  Alžbeta Jánošíková

 2. Neverím, že Kekely to vsetko presiel. Kde by na to zobral peniaze a je to vlastne nemozne. Plati len kazdodenne chodenie do prace a nic ine. Mylim sa?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *