Podeľte sa o vašu skúsenosť

Napísať recenziu

Ahojte všetci. Chcel by som napísať niečo o našej dovolenke v Jordánsku strávenú s Ferom. Všetko bolo super od ochoty z Ferovej strany, info o Jordánsku, tak aj o Svätej zemi, plný energie a poznatkov, pripravený odpovedať na naše otázky. Prešli sme všetko dôležité, čo Jordánsko ponúka. Boli sme pri Dead Sea, v krásnej Petre, pri rieke Jordán – miesto, kde krstili Krista, v púšti Wadi Rum, tá bola tiež nádherná, rímske mesto Jerash, Mount Nebo, Amán, Aqaba – Červené more, skrátka všetko podstatné a bolo super *****. Hotely sme mali na úrovni, strava bola tiež fajn a nikto sa nemusí báť, je to veľmi bezpečná krajina. Feri ďakujeme. ; ) vrelo odporúčam.

Stanislav Kaňa

S Ferom sme absolvovali výstup na najvyššiu horu Severnej Afriky a pobudli sme medzi domácimi v horách pár dní. Potom sme sa premiestili do mesta Marrakesh, kde sprievodca dobre poznal, kde sa najesť a aký suvenír kde kúpiť. Okúsili sme domáce jedlá a špeciality, povodil nás po nočnom trhu s nezabudnuteľnou atmosférou. Naša skupina sa potom ďalej rozdelila, Fero šiel s častou skupiny na púšť a zvyšok skupiny sme sa vydali vlakom k moru a do mesta Fes. S výletom sme boli nadmieru spokojní a určite to nie je posledný výlet, ktorý s touto cestovkou absolvujeme!

David Almasi

Mnoho ľudí má voči Afrike zbytočné predsudky a obavy. Ja som sa v Keni cítila úplne bezpečne, všetko bolo v poriadku. Afrika bola okamžite láska na prvý pohľad. Kto si myslí, že rovnaké zvieratá ako sú na safari uvidí aj v ZOO, je na omyle. Toto človek jednoducho musí zažiť. Tá neskutočná emócia sa nedá ani opísať slovami. Stádo zebier, kde sú dve "pozorovateľky", ktoré sú v strehu, či sa na nich nechystá zaútočiť neďaleko oddychujúca levica, žirafa v noci pred stanom, chichotajúce sa hyeny, prechádzka po buši či vidieť slony z blízka vo svojom prirodzenom prostredí a mnoho iného. Netreba ale zabudnúť ani na východ slnka pod Kilimanjarom v Amsobeli či tancovanie s Masaimi. Kulinárskym zážitkom bola tiež návšteva reštaurácie Carnivore, kde sme ochutnali krokodíla aj pštrosa. Z tohto tripu som si odniesla zážitky a spomienky, na ktoré naozaj nikdy nezabudnem. Ísť do Kene bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohla spraviť. Kto chce zažiť dobrodružnú cestu do africkej divočiny, tak jednoznačne s Travelers.sk, pretože tam nájdete skvelého odborníka Fefeho s bohatými skúsenosťami.

Lucia Krajčíková

Izrael – Svätá zem, Golany a život bežných ľudí ma v podaní sprievodcu Fefeho tak zaujal, že som neodolal a chystám sa v jednom roku s ním absolvovať ten istý trip. Svojimi zážitkami som zaujal svojich priateľov a rodinu a tak som u Feriho asi prvý človek, čo v jednom roku s ním absolvuje ten istý trip dvakrát a už teraz sa teším.
Výber ubytovania, presuny po Izraeli, Palestíne, pláž pri Mŕtvom mori pomaly len pre nás, výklad o histórii Jeruzalema, Izraela, Palestíny či Golanských výšinách... no je toho veľa, s čím som bol veľmi spokojný... Vrelo odporúčam a teším sa na nové tripy s Travelers.sk, lebo výber je neskutočný! 😎👍

Martin Pači Jakubec

Krásna krajina, úžasné a silné zážitky. Petra, Mŕtve more, Jerash, Červené more v Aqabe či nádherná púšť Wadi Rum. No najkrajší zážitok pre mňa údolie Wadi Mujib. Do toho super šoféri či ľudia, čo sa o nás výborne starali. Toto všetko by ale nebolo bez super delegáta Feriho ktorý bol s nami všade a vždy všetko vybavil. Jordánsko a Travelers.sk môžem len odporučiť.

Róbert Pranda

Napísali o mne

magnifiercross