Podeľte sa o vašu skúsenosť

Napísať recenziu

Ahojte, nedávno som sa vrátila z Jordánska. Chcem poďakovať Fefemu & Travelers.sk za nezabudnuteľný zážitok. Splnila som si vďaka Tebe a skvelej partii svoj sen.😊 Ešte raz veľké ĎAKUJEM a už sa teším na ďalšiu spoločnú cestu.👍👍👍

Jordánsko
Jana Grendelova

No, unavený – keďže pred chvíľou sme dorazili domov, ale povedal som si, že musím ešte napísať pár slov k ďalšiemu zážitku. 🙂 Vlani Svätá zem a pred malou chvíľou ukončená cesta po Jordánsku so super partiou, no najmä pod taktovkou Ferka "Fefeho"... Cesta naplánovaná perfektne – kombinácia poznávanie aj oddych a relax; atmosféra neopakovateľná... Ferkov mozog nasatý informáciami a vedomosťami – tak to snáď nepotrebuje ani komentár... :)))
Len tak ďalej Ferko a už sa teším na ďalší výlet!

Jordánsko
Marcel Baltiar

Prvýkrát som bola navštíviť Áziu a Blízky východ, bola som z toho unesená a to aj vďaka sprievodcovi Ferim, každý deň vytvoril program, ktorý som prežívala s " otvorenými ústami", mal úžasný výklad pri návšteve kamenným mestom Petra, púšťou, morom, chutným jedlom, skvelou partiou, úžasnými domorodcami a dobrou náladou. 😉 Nádherná dovolenka a ešte krajšie spomienky, ktoré vo mne zostanú. Dúfam, že sa mi podarí ešte niekedy pozrieť sa na ďalšie iné krásne miesta, ktoré nájdem práve v Travelers.sk so sprievodcom Ferim🤩👍

Jordánsko
Iveta Jurgova

Fefeho som spoznala ako sprievodcu na výlete v Jordánsku.
Veľmi som ocenila, že krajinu naozaj dobre pozná, vie poradiť kde a čo nakúpiť, aké jedlo ochutnať a jeho záujem o krajiny blízkeho východu, historické vedomosti, schopnosti vybaviť aj rôzne problémy (ktoré sa pri cestovaní vyskytnú) a v neposlednom rade jeho párty nastavenie ma presvedčili, že to nebude jediný výlet pod jeho vedením.
Ako sme sa jeden deň zakecali aké výlety ešte plánuje, najviac ma zaujala Keňa, kam sa chystal o pár mesiacov.
Keďže komunikácia s Fefem je rýchla a jednoduchá, onedlho sme sedeli v lietadle smer Keňa.
Afriku takisto sám navštívil veľakrát, takže všetky moje očakávania sa naplnili. Opäť to bol super zážitok - čo sa týka organizácie aj rôznorodosti.
Navštívili sme 3 národné parky, videli neskutočne veľa zvierat, navštívili miestnych Masaiov a spoznali super ľudí.
Jediné mínus na tripoch s Fefem je, že to vždy ubehne veľmi rýchlo! Avšak aj to sa dá vyriešiť a už teraz sa teším na ďalší super trip pod jeho vedením! 🙂

Keňa
Mária Péčová

Ahojte, prešiel som s Fefem Jordánsko a Maroko, vždy v malej skupine a musím uznať, že aj nemožné sa veľmi často stávalo realitou vždy, keď sme vymysleli čokoľvek nad stanovený plán. Slovo nie a nedá sa som z jeho úst vlastne nikdy nepočul. Všetko bolo vyriešené, zabezpečené behom okamihu. Okrem krajín, ktoré som s Fefem prešiel ma fascinovali jeho vedomosti z histórie týchto krajín. Dokázal o nich hovoriť dlhé hodiny, či pri prehliadke pamiatok, v buse, alebo aj pri pohári oroseného čapovaného piva. Úprimne sa veľmi teším na ďalšiu výpravu.

Jordánsko
Matej Zeman

Ahojte všetci. Chcel by som napísať niečo o našej dovolenke v Jordánsku strávenú s Ferom. Všetko bolo super od ochoty z Ferovej strany, info o Jordánsku, tak aj o Svätej zemi, plný energie a poznatkov, pripravený odpovedať na naše otázky. Prešli sme všetko dôležité, čo Jordánsko ponúka. Boli sme pri Dead Sea, v krásnej Petre, pri rieke Jordán – miesto, kde krstili Krista, v púšti Wadi Rum, tá bola tiež nádherná, rímske mesto Jerash, Mount Nebo, Amán, Aqaba – Červené more, skrátka všetko podstatné a bolo super *****. Hotely sme mali na úrovni, strava bola tiež fajn a nikto sa nemusí báť, je to veľmi bezpečná krajina. Feri ďakujeme. ; ) vrelo odporúčam.

Jordánsko
Stanislav Kaňa

S Ferom sme absolvovali výstup na najvyššiu horu Severnej Afriky a pobudli sme medzi domácimi v horách pár dní. Potom sme sa premiestili do mesta Marrakesh, kde sprievodca dobre poznal, kde sa najesť a aký suvenír kde kúpiť. Okúsili sme domáce jedlá a špeciality, povodil nás po nočnom trhu s nezabudnuteľnou atmosférou. Naša skupina sa potom ďalej rozdelila, Fero šiel s častou skupiny na púšť a zvyšok skupiny sme sa vydali vlakom k moru a do mesta Fes. S výletom sme boli nadmieru spokojní a určite to nie je posledný výlet, ktorý s touto cestovkou absolvujeme!

Maroko
David Almasi

Mnoho ľudí má voči Afrike zbytočné predsudky a obavy. Ja som sa v Keni cítila úplne bezpečne, všetko bolo v poriadku. Afrika bola okamžite láska na prvý pohľad. Kto si myslí, že rovnaké zvieratá ako sú na safari uvidí aj v ZOO, je na omyle. Toto človek jednoducho musí zažiť. Tá neskutočná emócia sa nedá ani opísať slovami. Stádo zebier, kde sú dve "pozorovateľky", ktoré sú v strehu, či sa na nich nechystá zaútočiť neďaleko oddychujúca levica, žirafa v noci pred stanom, chichotajúce sa hyeny, prechádzka po buši či vidieť slony z blízka vo svojom prirodzenom prostredí a mnoho iného. Netreba ale zabudnúť ani na východ slnka pod Kilimanjarom v Amsobeli či tancovanie s Masaimi. Kulinárskym zážitkom bola tiež návšteva reštaurácie Carnivore, kde sme ochutnali krokodíla aj pštrosa. Z tohto tripu som si odniesla zážitky a spomienky, na ktoré naozaj nikdy nezabudnem. Ísť do Kene bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohla spraviť. Kto chce zažiť dobrodružnú cestu do africkej divočiny, tak jednoznačne s Travelers.sk, pretože tam nájdete skvelého odborníka Fefeho s bohatými skúsenosťami.

Keňa
Lucia Krajčíková

Izrael – Svätá zem, Golany a život bežných ľudí ma v podaní sprievodcu Fefeho tak zaujal, že som neodolal a chystám sa v jednom roku s ním absolvovať ten istý trip. Svojimi zážitkami som zaujal svojich priateľov a rodinu a tak som u Feriho asi prvý človek, čo v jednom roku s ním absolvuje ten istý trip dvakrát a už teraz sa teším.
Výber ubytovania, presuny po Izraeli, Palestíne, pláž pri Mŕtvom mori pomaly len pre nás, výklad o histórii Jeruzalema, Izraela, Palestíny či Golanských výšinách... no je toho veľa, s čím som bol veľmi spokojný... Vrelo odporúčam a teším sa na nové tripy s Travelers.sk, lebo výber je neskutočný! 😎👍

Svätá zem (Izrael, Palestína)
Martin Pači Jakubec

Krásna krajina, úžasné a silné zážitky. Petra, Mŕtve more, Jerash, Červené more v Aqabe či nádherná púšť Wadi Rum. No najkrajší zážitok pre mňa údolie Wadi Mujib. Do toho super šoféri či ľudia, čo sa o nás výborne starali. Toto všetko by ale nebolo bez super delegáta Feriho ktorý bol s nami všade a vždy všetko vybavil. Jordánsko a Travelers.sk môžem len odporučiť.

Jordánsko
Róbert Pranda

Napísali o mne

flagmagnifiercross