Výlety do 🌍

Tento rok 2023 sme viackrát zdolali najvyššiu horu severnej Afriky (Jebel Toubkal, vyše 4000 m n. m.) a taktiež známu biblickú horu Ararat na východe Turecka (vyše 5000 m n. m.).

Jazdili sme po Sahare a prechádzali miestnymi, úrodnými oázami či ikonickými miestami, kde sa natáčajú svetoznáme filmy.

Niekoľkokrát sme objavovali Jordánsko, kde sme sa kúpali v Mŕtvom i Červenom mori, spali na jednej z najkrajších púšti Blízkeho východu a nevynechali sme ani tunajšie, historické divy sveta, akým je legendárna Petra.

Túlali sme sa a ešte budeme starým Jeruzalemom, ktorý je kolískou svetových náboženstiev, taktiež Betlehemom, Galileou a inými končinami vo Svätej zemi.

Na tento rok už bohužiaľ nemáme žiadne voľné miesta ani na jeden z našich výletov, ale ponuky na rok 2024 sú už dostupné a postupne ich ešte bude pribúdať 🙂 : https://travelers.sk/vylety/

Cestovateľské besedy a prednášky 

Podeliť sa o zážitky i skúsenosti a hlavne priblížiť ľuďom vzdialené a zaujímavé končiny našej Zeme. Mám za sebou už x podobných prednášok, v rôznych kluboch, kaviarniach a podobne.  V prípade záujmu ma kontaktujte, ak budem mať čas, veľmi rád prídem.

Vzdelávanie na školách, pre mládežnícke organizácie… 

Prednášky na školách sú mojou obľúbenou aktivitou. Porozprávať a ukázať mladým ľuďom/žiakom pár zaujímavostí zo sveta z prvej ruky, ktoré sa v žiadnych školských knihách nedočítajú. Z mnohých osobných skúseností môžem povedať, že študenti si takéto hodiny užívajú a berú od mladého človeka, ktorý na daných miestach bol, inak, ako od učiteľa a z učebnice.

Zároveň chcem tým motivovať mladých, že dnes aj obyčajný chalan z dediny môže ísť za snom a objavovať celý šíry svet.

Za školské prednášky samozrejme nič nechcem! Max. náklady na cestu.

PR články

Ak ide o zaujímavý a dobrý produkt, určite sa môžeme dohodnúť na PR článku. Samozrejme, musí mať súvis s cestovaním (destinácia, hotel, jedlo, atrakcia, aplikácia...)

Obzvlášť mám rád pozvania na propagáciu jednotlivých slovenských regiónov či konkrétnych miest. 😉

Reklamné bannery na stránke

Ak by ste chceli na tejto stránke zverejniť svoju reklamu, pokojne mi napíšte a možno sa dohodneme. Neberiem úplne všetky ponuky, uprednostňujem tie, ktoré sa týkajú cestovania a za ktoré by som sa nemusel hanbiť.